Cyklo Maštale 6.6.2015


Již 15. ročník závodů Cyklo Maštale se jel za slunného a teplého počasí. Tento závod je pro nás téměř domácí a tak jsme měli zastoupení na několika tratích. V letošním roce došlo k úpravám tratí, bohužel většinou ne k lepšímu, bylo více šotolinových a makadamových cest a méně terénu.

A jak závod viděli naši borci:

Jirka Bartoň 100km.
"Závod mě moc nenadchnul, ale aspoň vím, že kilo je  ažaž. První kolo jsem přepísknul (1h59min) díky pětadvacítkářům, kterých
jsem musel předjet cca 100 a totálně jsem se vyšťavil, druhý jsem jel na moral a jen díky Karlovi jsem to odkroužil místy v křeči až do cíle. Výsledek je dobrý- zajeto do 4 a půl hodiny, ale pocit hroznej.... "

Jirka Dittrich 100km.
"Za mě s v výkonem jakš takš spokojenej, zajeto pod 4 hodiny i s 5ti minutama který jsme tam nechali díky kufrování. umístění jsem chtěl lepší, ale konkurence byla letos větší jak loni...2 místa jsem ztratil tím kufrováním a na ostatní jsem prostě neměl, takže asi tak. vylepšení tratí mě teda moc nenadchlo, ale aspoň to v tom teple bylo rychlý a neplácali jsme se tam dlouho. "

Vašek Srnský 50km.
"Závod i počasí super, na můj vkus hodně makadamu. Opravdu příjemně prožitá sobota. Jen pořadatelé to moc nevyřešili s časovým harmonogramem. Předjíždět rodinné týmy a závodníky na 25km bylo sice zajímavé, ale nebezpečné a bralo to hodně sil a času. Možná díky tomu mě opět braly křeče, ale spokojenost."

Jirka Bureš 25km.
"Jak bych měl popsat tento krásný závod. Asi takto přátelé. Byl bych velice šťastný , kdyby můj čas byl jen o vteřinu lepší. Kdo si pročítal výsledky , tak ví proč. To měla být legrace. Začíná mi dělat radost to, že jsem ve výsledkové listině obklopen jak zezadu tak zepředu samým juniorem. Pomalu se snažím dohnat loňský tréninkový výpadek . Těší mě to , když mám ze závodu dobrý pocit a to jsem  tentokrát měl."

Výsledky:

100km
Jirka Dittrich   10.místo celkově   9. místo v kategorii   čas: 3:57:27
Jirka Bartoň   24.místo celkově   9. místo v kategorii   čas: 4:29:51

50km
Vašek Srnský  38.místo celkově    8. místo v kategorii    čas: 2:00:59
Petr Mihulka    84.místo celkově   54. místo v kategorii   čas: 2:10:15 (defekt)

25km
Tomáš Fliedr     16.místo celkově   5. místo v kategorii   čas: 1:04:54
Jirka Bureš       17.místo celkově   6. místo v kategorii   čas: 1:04:55
Bohouš Navrátil  38.místo celkově  1. místo v kategorii   čas: 1:13:13

mastale 2

mastale1