HoPaDál 21.8.2021 - Dalečín


V sobotu 21.srpna jsme se vydali na náš oblíbený závod do Dalečína, kde se jel sedmý ročník.

Opět bylo na výběr z trati 20km a 36km. Na strat se postavilo přes sto závodníků. Lesy kolem Dalečína a Vírské přehrady jsou bohužel velice zasaženy kůrovcem. Tam, kde ještě loni byl les, tak je nyní planina, to samozřejmě ovlivní také závod. Pořadatelé museli udělat několik změn jak v prvím tak druhém kole. Náročnost závodu však zůstala a to je dobře. Z našeho týmu si pro první místo v kategorii dojel Jirka Dittrich a na krátké trati Vašek Srnský vyjel druhé místo.

Velký dík patří pořadatelům za skvěle připravený závod i v těchto podmínkách, které kolem Dalečína jsou. Vyčištěná trať, vysekaná ráva, výborné značení.

Výsledky:

Dlouhá trať:
Jirka Dittrich 1. místo (4.celkově)
Jirka Fliedr 16. místo (32. celkově)

Krátká trať:
Vašek Srnský 2. místo (3. celkově)
Petr Trávníček 4. místo (5.celkově)

Dětské:
Štěpán Dittrich 4. místo

hopadal

hopadal1

hopadal6

hopadal4

hopadal5