Okolo Sedlišť + PČMV 2020


V Sedlištích u Jimramova se konal jubilejní 10. ročník námi velice oblíbeného závodu. Zároveň to byl 5. díl Poháru Českomoravské vrchoviny.

Na start se postavilo téměř 70 bikerů. Náš tým měl osmičlenné zastoupení. Trasa závodu není dlouhá, ale náročná (35km / 1030m). Jede se nahoru dolu, prostě se projedou všechny kopce kolem Sedlišť vždy s průjezdem přes vesnici. Letos byla trať suchá a rychlá, vítězem se stal Lukáš Elčkner 1:26 (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha). Také my jsme snažili zabojovat, ne všem to sedlo, Vašek chytil před cílem defekt, ale i tak jsme si to užili. Nakonec byly dvě bedny.

Naše výsledky v kategoriích (celkově):


Jirka Dittrich 2. místo (4.)
Jirka Bartoň 4. místo (16.)
Vojta Hanyk 4. místo (16.)
Jirka Fliedr 12. místo (32.)
Tomáš Fliedr 12. místo (32.)
Vašek  Srnský 17. místo (43.)
Petr Trávníček 18. místo (48.)
Zdenka Fliedrová 2. místo (60.)

Děkujeme pořadatelům za tradičně dobře připravenou trať  a příjemné zázemí závodu.

 

Pohár Českomoravské vrchoviny

Vzhledem k tomu, že se zrušil závod v Poličce, konalo se v Sedlišti také celkové vyhlášení vítězů letošního ročníku Poháru. Ze 7 původně plánovaných závodů se jelo 5. Osík, Vraclav, Sádek, Moravská Třebová a Sedliště.
Celkové vítězství obhájil Miloš Doubek (Čistý sport).

Naše barvy se objevili na bedně třikrát. V kategorii M30-39 získal 2. místo Jirka Dittrich, v kategorii M40-49 3. místo Vašek Srnský, v kategorii žen 2. místo Zdenka Fliedrová.

sedliste
sedliste2
sedliste4
sedliste5
sedliste6
sedliste7