Okolo Sedlišť + Pohár ČMV 2019


Na závěr sezony jsme se vydali na náš velmi oblíbený závod Okolo Sedlišť, který se konal 28.září, zároveň to byl finálový závod Poháru Českomoravské vrchoviny 2019.

Tradiční kopcovitá trať kolem Sedliště prověřila fyzičku všech závodníků, nechyběl výjezd na Prosičku a závěrečný brod. Nejrychleji tuto trať projel Radim Klusák z Cyklo ski klubu Polička. Z našeho týmu nejlépe zajel Jirka Dittrich, který přijel na 4. místě (v kategorii 3. místo), dále Vojta Hanyk 14. místo (4. v kat), Tomáš Fliedr 22. místo (8. v kat.) a Jirka Fliedr 26. místo (9. v kat). 

Také v dětských závodech jsme měli zastoupení. V kategorii předškoláků zvítězil Tomáš Fliedr, v kategorii 8-10 let zvítězila Adéla Fliedrová a Petr Jílek obsadil 4. místo.

Vyhlašovali se také vítězové Poháru Českomoravské vrchoviny 2019. Letos se jelo 6 závodů. Poličské cross country- technicky náročný okruh v Liboháji v Poličce, následovala Osická časovka - rychlá trať po cestách v okolí Osíku, dále MTB Sádecká pila - výživná trať nahoru dolu, MTB Mikuláš cup - nový závod se zajímavou tratí namotanou v obci Vraclav a blízkém okolí, Babí léto - 50km z Moravské Třebové přes Hřebeč, Okolo Sedlišť - 6 kopců kolem obce.

Celkovým vítězem se stal Miloš Doubek (Čistý sport). Gratulujeme.
Z našeho týmu se na bedně umístil Jirka Dittrich 3. místo v kategorii M30-39 a Tomáš Fliedr 3. místo v kategorii 40-49.

Díky všem pořadatelům za uspořádání závodů. Uvidíme jaké složení závodů bude v roce 2020. MTB Sádecká pila se pojede 1. srpna.

sedliste3

sedliste4

sedliste6