Okolo Sedlišť + Pohár ČMV 2018


V sobotu 22. září se konal již 7. ročník oblíbeného závodu Okolo Sedlišť. Zároveň to byl poslední závod Poháru Českomoravské vrchoviny 2018.

Z našeho týmu se na start postavili Jirka Bureš, Jirka Boštík, Petr Trávníček, Jirka Fliedr a Jirka Bartoň. Původní deštivé prognozy se nenaplnili a tak se jelo na suché trati a za sluníčka. Závod je znám náročným profilem, několik prudkých kopců a rozbitých sjezdů nedovolilo závodníkům žádný odpočinek (35km / 1030m). Trať byla zpestřena dvěma brody. Nejlépe z našich dojel Jirka Bureš, který na cílové rovince došpurtoval pro první místo v kategorii.
Celkovým vítězem se stal František Groulík. Trať byla dobře připravena, tradiční výborné občerstvení po závodě. Za rok se budeme opět těšit. 
 
Proběhlo zde také výhlášení celkových vítězů seriálu závodů Poháru Českomoravské vrchoviny 2018. Již po čtvrté se celkovým vítězem stal František Groulík.
V kategorii 50+ se na prvním místě umístil Jirka Bureš.
I příští rok by měl pohár pokračovat, uvidíme zda budou nějaké novinky a budeme doufat, že přitáhne nějaké nové závodníky.
 
sedliste4
sedliste3
sedliste5
sedliste1
sedliste6
sedliste2