312. Malá cena Monaka


312. Malá cena Monaka, Lesní okruhy na kopci Hůra u Slatiňan ,středa 24. června 2015, teplota 16°C; oblačno, mírný Z vítr; trať místy blátivá.

Na červnové 312. MCM se na start dlouhé desetikilometrové trati postavilo 104 závodníků. Z našeho klubu nechyběl Tomáš, jehož cílem bylo zaběhnout si pro nějaké body do celkového hodnocení a tak trochu se po kratší běžecké pauze otestovat. Již od začátku se s vedoucím závodníkem oddělili od startovního pole, asi na druhém kilometru je doběhl třetí v pořadí. „Tempo prvního se nedalo akceptovat, proto jsem si běžel to svoje, se třetím za zády až do posledních metrů.“

O druhém místě v celkovém pořadí a prvním místě v kategorii rozhodl Tomáš téměř až na cílové rovince. V průběžném hodnocení poháru je zatím druhý jak v kategorii, tak v absolutním pořadí.

312.MCM