Naše akce


Běh 17.listopadu 2023

V pátek 17. listopadu jsme uspořádali 8. ročník běžeckého závodu. Zataženo, po dešti, teplota 3°C, v horní části protivítr.

Běh 17. listopadu 2022

Ve čtvrtek se běžel 7. ročník závodu Běh 17. litopadu. Teplota kolem 2°C, bezvětří, zataženo.

Běh 17. listopadu 2019

V neděli jsme pořádali 5. ročník Běhu 17. listopadu. 30 let svobody přijelo pohybem oslavit 66 závodníků. 

běh 17. listopadu

Státní svátek jsme jako sportovní klub oslavili sportem. Pořádali jsme 4. ročník Běhu 17. listopadu. Krásné listopadově mrazivé, ale slunečné dopoledne, přilákalo na start závodu 57 běžců.

běh 17. listopadu

Třetího ročníku Běhu 17. listopadu, který se konal v poličském lesoparku Liboháj, se zúčastnilo 57 startujících, z toho 13 žen. Počasí bylo k závodníkům docela vlídné – prostě listopadové. Teplota 3°C, téměř bezvětří, trať lehce blátivá, 7, 2km dlouhá s převýšením 190 metrů. 

5. kolo úterní běhání v liboháji

5. kola se zúčastnilo 26 běžců. I přes hrozivě vyhlížející oblohu během závodu nespadla ani kapka (kromě kapek potu, kterých bylo nepočítaně).

3. a 4. kolo úterní běhání v liboháji

Výsledky 3. a 4. kola. Před prázdninami budou ještě dvě kola úterního běhání a to v úterý 6.  a 27. června.
27. června bude speciální, před hlávním závodem se uskuteční dětské závody pro všechny kategorie.

Těšíme se na vaši účast.

2.kolo úterní běhání v liboháji

Druhého kola Úterního běhání v Liboháji se zúčastnilo 27 závodníků. Novinkou bylo, že na dvoukilometrovém okruhu startovaly i děti - ty nejmenší v doprovodu rodičů.

běh 17. listopadu 2016

Svátek 17. listopadu jsme oslavili pohybem. Uspořádali jsme 2. ročník Běhu 17. listopadu, který byl letos součástí Iscarex poháru.

Závěrečný běh pro radost Úterního běhání

V úterý 4. října proběhl závěrečný běh letošního úterního běhání. Startovalo se jednotlivě dle osobních rekordů a to od nejpomalejšího po nejrychlejšího závodníka ročníku 2016.

7.kolo Úterní běhání po vlečce

Poslední kolo Úterního běhání po vlečce provázelo opravdové letní počasí. Na startu se sešlo 32 dospělých a 26 malých závodníků.

5. Úterní běhání po vlečce

Výsledky 5. kola. Tentokrát nám moc nepřálo počasí, ale ani slabý déšť neodradil 33 závodníků postavit se na start. Začli prázdniny a tak účast dětí byla nízká.

3. Úterní běhání po vlečce

Máme za sebou 3. kolo úterního běhání. Opět jsme na startu přivítali nové tváře, což nás velice potěšilo. Velký zájem byl také o dětské závody, tentokrát  běželo 40 dětí. 

2. Úterní běhání po vlečce

Druhé kolo Úterního běhání po vlečce bylo po všech stránkách rekordní. Na start se postavilo 36 závodníků a v dětských závodech 31 dětí.

1.kolo Úterní běhání po vlečce 2016

22. března jsme zahájili Úterní běhání po vlečce 2016. I když bylo chladné počasí s teplotou kolem 4°C, účast byla slušná - 27 závodníků. Novinkou v letošním roce jsou dětské závody, kterých se v úvodním kole zúčastnilo 13 dětí.

8. kolo Úterní běhání po vlečce

Téměř po třech měsících jsme se opět sešli na vlečce, abychom zjistili, jak jsme na tom po prázdninách s kondicí. V ideálním běžeckém počasí se na start postavilo 24 nadšenců. A jak to dopadlo se můžete podívat ve výsledkové listině.

7. kolo Úterní běhání po vlečce

Máme za sebou sedm kol úterního běhání, alespoň jednou běželo už 56 závodníků. V sedmém kole padl ženský rekord , který zaběhla Lenka Vejdělková v čase 19:59. Rekord tratě zatím drží Tomáš Fliedr s časem 16:26. Uvidíme zda budou tyto časy překonány v posledních dvou kolech 8. a 15. září.
Děkujeme všem za účast a předvedené výkony.
Po prázdninách naviděnou.

5. kolo Úterní běhání po vlečce

Úterní běhání se nám přehouplo do druhé poloviny , máme za sebou 5. kolo. I za pošmourného počasí se na startu sešlo 25 závodníků, včetně tří nováčků, což nás velice těší.

4. kolo Úterní běhání po vlečce

Máme za sebou 4. kolo úterního běhání. Tentokrát to bylo téměř za letního počasí, teplota 20°C. Většina závodníků si opět vylepšila své časy.
Zde si můžete prohlédnout výsledky, včetně průběžného pořadí v jednotlivých kategoriích.

5. kolo se uskuteční 19. května, start tardičně v 18.00. Těšíme se na Vás.

3. kolo Úterní běhání po vlečce

Při třetím kole padlo hned několik rekordů. Rekord tratě 16:44, zatím nejvyšší počet závodníků , celkem 30 a také se běželo při nejvyšší teplotě 16°C.

2. kolo Úterní běhání po vlečce

Druhé kolo úterního běhání je za námi. I když teplota nedosahovala zdaleka jarních hodnot (8°C), sešlo se na startu 25 závodníků. Také vítr byl silnější, ale celkově se  běželo rychleji než v prvním kole.

1.kolo Úterní běhání po vlečce

Ideální běžecké počasí panovalo při prvním kole Úterního běhání po vlečce, 10°C, mírný vítr. Na startu se sešlo 24 závodníků.

Každý závodník podal solidní výkon. Stanovily se tak časy v jednotlivých kategoriích, které budou během dalších kol několikrát určitě vylepšeny. Vítězství si připsal Tomáš Fliedr, druhé místo obsadil Karel Radiměřský a třetí místo Tomáš Roško. V ženách vyhrála Pavla Šimůnková. Gratulujeme.