Duatlon Rosna

Musím se s Vámi podělit o svoji radost. Vlastně naše sportování je o tom ,být se svým výkonem spokojen.

Ten pocit jsem měl po dnešním závodě . Závod Duatlon Rosna není zrovna můj oblíbený závod, ale byla tady ta možnost skončit v celkovém pořadí Poháru Českomoravské vrchoviny na bedně. Tak proč nejet.

Konkurence přijela v té největší kvalitě. Velké šance jsem si nedával. Během závodu jsem poznal ,že mi to běží a jede .Tak se stalo ,že jsem to doběhl na 1. místě v kategorii a celkově jsem závod dokončil na 10 místě. Co ale bylo pro mě nejdůležitější, že se mi podařilo porazit pana neporazitelného . Tohle jsou situace pro které člověk na sobě celý rok maká  a nedá se ten pocit  ničím vyvážit.

V kategorii M30-39 skončil na druhém místě Jirka Dittrich v celkovém hodnocení poháru získal také 2. místo.