úspěšný Lucký vrch a chrudimská desítka

Běh na Lucký vrch, který se konal již po čtvrté byl pro naše barvy velice úspěšný. Tento závod organizují sportovní nadšenci z Oldříše, trasa měří 5,5 km s převýšením 150m.

V nejmladší kategorii dětských závodů vybojovla  Adéla Fliedrová 3. místo. V hlavním závodě se hned po startu dostal do čela Tomáš Fliedr a suverénně si doběhl pro 1. místo, za ním se utvořila tříčlenná skupinka, ze které se podařilo ve druhém stoupání odpoutat Jirkovi Fliedrovi, který si druhé místo pohlídal až do cíle. Pěkný závod v příjemné komorní atmosféře, děkujeme pořadatelům.

Chrudimská desítka to je běh členitým terénem centrem městem Chrudim. Dva okruhy, které jsou okořeněny výběhem tzv. Chrudimským taxisem. Letošní ročník provázelo teplé a větrné počasí. Kvalitně obsazený závod čítal na startu 300 běžců, včetně Tomáše a Jirky Fliedra. Tomáš se snažil od startu držet na předních pozicích a bojovat o stupně vítězů, běželo se vysoké tempo, Tomášovi se dařilo běžet ve druhé skupině, do náročného závodu dal vše a nakonec z toho bylo celkové 7. místo a parádní 3. místo v kategorii. Také Jirka běžel celý závod vyrovnané tempo, letos mu dal hodně zabrat "Chrudimský taxis", doběhl  celkově na solidním 20. místě (11. vkat.).