Iscarex pohár vyhlášení

V neděli 7. ledna proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků celoročního běžeckého seriálu ISCAREX CUP 2023. Ještě před vyhlášením se běžel 1. ročník závodu Přívratský přespolák.

Přívratský přespolák
První ročník tohoto závodu provázelo mrazivé počasí, bohužel bez sněhu. Trať v okolí Přívratu měřila necelých 6km. Na start se postavilo přes 50 závodníků. Naše barvy hájil Jirka Fliedr, který získal třetí místo ve své kategorii.

Iscarex pohár 2023
Letošní seriál čítal asi 40 závodů od krátkých silničních, přes běhy do vrchu, náročné závody v terénu až po půlmaraton. Součástí většiny závodů byli také dětské závody. Do celkového hodnocení se počítá 12 nejlepších závodů.

Z našeho týmu se necelé poloviny závodů účastnili Tomáš Fliedr, Jiří Fliedr, Matěj Boštík, Adéla Fliedrová. Některé dětské závody absolvovali Tomáš Fliedr a Karolína Fliedrová.
Z většiny závodů se nám povedlo přivézt nějaké podiové umístění, které v konečném zúčtování znamenalo následující.

Tomáš Fliedr obhájil 1. místo v kategorii M40 a celkově skončil na 5. místě, na všech závodech byl na bedně a nejčastěji na nejvyšším stupínku.
Jiří Fliedr obsadil 3. místo v kategorii M40.
Matěj Boštík obsadil 1. místo v kategorii Juniorů, na většině závodů se podařilo v této kategorii s přehledem zvítězit.
Adéla Fliedrová obsadila 1. místo v kategorii mladších žákyň, naše členka, která nyní hájí barvy Atletiky Svitavy.